Для дому
Для бізнесу

«Дніпровські енергетичні послуги» постачатимуть електроенергію міському електротранспорту

Понад 20 підприємств Дніпропетровщини, що з 1 січня 2019 року були клієнтами постачальника «останньої надії», уклали договори з «Дніпровськими енергетичними послугами»

Серед них комунальні підприємства Кривого Рогу «Міський тролейбус» та «Швидкісний трамвай», санаторій «Сонячний» у Павлоградському районі, Єлизаветівський механічний завод та ін. В умовах роздрібного ринку електроенергії енергопостачання непобутовим споживачам здійснюється за вільними цінами, тобто за нерегульованим державою тарифом.

«Ми щодня працюємо над покращенням сервісу не тільки для побутових споживачів, а й для юридичних клієнтів. Наразі в нас створений та працює окремий Центр з продажів та обслуговування корпоративних клієнтів», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.  

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року в Україні розпочалася реформа ринку електроенергії. Підприємства та установи з потужністю електроустановок понад 150 кВт мали до 11 грудня 2018 року обрати постачальника та укласти з ним договір. Непобутові споживачі, що не виконали цих умов, стали клієнтами постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго», що був зобов’язаний надавати послуги протягом 90 днів (тобто з 1 січня по 1 квітня). Після закінчення цього терміну клієнти «Укрінтеренерго» повинні обрати собі постачальника електроенергії та укласти з ним договір на ринкових умовах.