Для дому
Для бізнесу

«Дніпровські енергетичні послуги» закликають «Агентство регіонального розвитку «Регіон-Лідер» терміново погасити заборгованість

Дніпро, 1 квітня 2019 року

Постачальник електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги» направив звернення «Агентству регіонального розвитку «Регіон-Лідер» про необхідність терміново виконати фінансові зобов’язання. На балансі  комунального підприємства, у тому числі, знаходиться модульне містечко для переселенців у м. Дніпро, де проживають 300 мешканців.

Станом на 1 квітня «Агентство регіонального розвитку «Регіон-Лідер» має заборгованість майже 695 тис.грн за спожиту електроенергію у січні-лютому. «Дніпровські енергетичні послуги» у черговий раз закликають керівництво підприємства, що відповідає за забезпечення належних умов проживання у модульному містечку, терміново сплатити за електроенергію.

«Дніпровські енергетичні послуги» дякують усім юридичним клієнтам, які своєчасно сплачують рахунки та оперативно реагують на звернення постачальника. Виконання умов договору, регулярна оплата спожитої електроенергії, використання енергоефективних технологій – запорука надійного електропостачання і, відповідно, стабільної роботи підприємства.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» підключення та відключення споживачів до мережі здійснює оператор системи розподілу. Постачальник електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги» проводить розрахунки, нарахування, а також реалізує продукти та сервіси з енергоефективності.