Для дому
Для бізнесу

«Дніпровські енергетичні послуги» закликають КП «Райводоканал» Новомосковського району терміново сплатити за електроенергію

Підприємству КП «Райводоканал» Новомосковського району направлений рахунок, після сплати якого буде подовжено договір з постачальником «Дніпровські енергетичні послуги» 

З 1 січня 2019 року «Райводоканал» Новомосковського району був клієнтом постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго». Після завершення визначеного законодавчими актами 90-денного терміну підприємство мало визначитися з новим електропостачальником. Так, «Райводоканал» уклав договір з «Дніпровськими енергетичними послугами» строком з 1 по 23 квітня та сплатив послуги з електропостачання на цей період. Для подовження договірних відносин з постачання електроенергії підприємство має сплатити рахунок на наступний період.        

«Відповідно до вимог законодавства ми змушені були попередити оператора системи розподілу про закінчення дії договору з КП «Райводоканал» Новомосковського району. Для подальшого безперебійного електропостачання підприємство має або сплатити рахунок та продовжити дію договору з нашою компанією, або визначитися з новим електропостачальником», – сказав директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги» Юрій Федько.

«Дніпровські енергетичні послуги» закликають клієнтів дотримуватися платіжної дисципліни та виконувати фінансові зобов’язання відповідно до укладених договорів. В умовах нового ринку це є важливою умовою для надійного та безперебійного електропостачання.