Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для юридичних осіб)

Усі споживачі електроенергії, крім побутових і малих непобутових, повинні обрати електропостачальника. Такі правила передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії».

Постачання електричної енергії здійснюється в порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до ПРРЕЕ договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених ПРРЕЕ.

Постачання електричної енергії здійснюється електропостачальником на підставі договору про постачання електричної енергії споживачу, який розробляється електропостачальником на основі Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу (додаток 5 до ПРРЕЕ).

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору (додаток 6 до ПРРЕЕ).

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється відповідно до вимог законодавства та ПРРЕЕ.

Укладення договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Малі непобутові споживачі

Малі непобутові споживачі — це споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

Електропостачальник ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» постачає електроенергію, в тому числі, як постачальник універсальної послуги, малим непобутовим споживачам за тарифами, затвердженими  Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для малих непобутових клієнтів:


Договір про постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами

Укладення споживачем договору про постачання електричної енергії відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції. Для цього споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.