Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для побутових клієнтів)

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» визначено постачальником універсальних послуг на території Дніпропетровщини. 

Універсальна послуга – постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електроенергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», на всій території України.

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. На роздрібному ринку електричної енергії не допускається використання електроенергії споживачем без укладання договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених Правилами роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ).

  • Для споживачів, які до 31.12.2018 року мали діючі договори з електропостачальником за регульованим тарифом, укладення договору про постачання електроенергії постачальником універсальних послуг відбулося шляхом оплати рахунка, отриманого від ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги», або фактичного споживання електроенергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

    Споживання електроенергії та/або факт сплати рахунку від ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» після 01.01.2019 є підтвердженням згоди клієнти на приєднання до умов публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Додатково звертатися до центрів обслуговування клієнтів чи контакт-центру не потрібно. 
  • Для нових споживачів, які приєднуються до договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг після 01.01.2019, укладення договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Договір про надання послуг з розподілу електроенергії укладається з оператором системи розподілу, до мереж якого приєднаний споживач. 

    Укладення договору відбувається шляхом приєднання споживача до договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції. Для цього новому споживачу необхідно надати постачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ. 

На виконання вимог п. 3.1.5 та п. 3.2.1 ПРРЕЕ, пропонуємо для розгляду форму договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та додатків до нього: