Для дому
Для бізнесу

Історія компанії

ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» – постачальник електричної енергії та сервісів з підвищення енергоефективності з великим досвідом.

Історія розвитку енергетичних мереж Придніпров’я бере свій початок з будівництва Дніпрогесу.

 • Жовтень 1932 року. З пуском першої черги Дніпрогесу в Дніпропетровську були введені в експлуатацію лінії електропередачі напругою 154 кВ. Для централізації управління енергетикою Придніпров’я був організований Дніпропетровський енергокомбінат у місті Запоріжжя.
 • 1935 рік. Енергокомбінат був реорганізований у Дніпровське районне управління «Дніпроенерго».
 • 1998 рік. ДАЕК «Дніпрообленерго» перейменована на відкрите акціонерне товариство «Енергопостачальна Компанія «Дніпрообленерго», а в 2011 році – на публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна Компанія «Дніпрообленерго».
 • 2012 рік. ПАТ «Дніпрообленерго» увійшло до найбільшого енергетичного холдингу України – компанії ДТЕК. 26 червня 2012 року на зборах акціонерів ПАТ «Дніпрообленерго» було перейменовано на ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».
 • 21 травня 2018 року. Замість назви ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» була зареєстрована нова – АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».

Таке перейменування було першим етапом підготовки до поділу (анбандлінгу) обленерго на дві компанії:

 • оператора системи розподілу
 • постачальника електроенергії

Ці зміни були необхідні для трансформації обленерго в сучасні компанії зі стандартами роботи європейського зразка.

Наприкінці 2018 року така трансформація була завершена і, відповідно до вимог Закону «Про ринок електричної енергії», компанія з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» розділилася на дві компанії, одна з яких тепер займається розподілом електроенергії та є оператором системи розподілу, а інша – постачанням електроенергії та обслуговуванням клієнтів і є електропостачальником.

Відтепер ДТЕК Дніпровські електромережі виконує функцію розподілу електроенергії та експлуатації електромереж.

Нова ж компанія ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»:

 • продає електроенергію та забезпечує розрахунки
 • надає клієнтам інформацію та консультує щодо споживання електроенергії
 • реалізує сервіси та продукти з підвищення енергоефективності
 • надає інші додаткові послуги для комфортного енергоспоживання

ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» забезпечує високі стандарти якості продуктів і послуг. Для нас важливо, щоб співпраця із нашою компанією була для вас корисною, комфортною та ефективною.

Ми використовуємо наші професійні знання і багаторічний досвід роботи на ринку для того, щоб надавати кваліфікований та якісний сервіс та підтримку з питань енергоспоживання та енергоефективності нашим клієнтам.

ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» чітко дотримується законодавчих норм і гарантує чіткість і чесність у розрахунках.

Відтак, Дніпровські енергетичні послуги – це досвідчений постачальник електроенергії та провайдер продуктів і сервісів з підвищення енергоефективності.