Для дому
Для бізнесу

Кому і як передавати показники електролічильника мешканцям Дніпропетровщини

Дніпро, 28 березня 2019 року

Щоб сума у платіжці за електроенергію відповідала фактичному обсягу споживання, фіксуйте дані лічильника щомісяця 1 числа та повідомляйте до 5 числа.

Споживачі, підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі», можуть повідомити показники приладів обліку цьому оператору системи розподілу або постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги»:

Уважними мають бути споживачі, які підключені до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» та АТ «Укрзалізниця». Повідомляти показники лічильника потрібно відповідно цим операторам системи розподілу. Компанії передаватимуть дані про обсяги споживання постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги» для проведення розрахунків. Після цього клієнтам буде сформовано рахунок, який вони можуть сплатити в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua або іншим зручним способом.

«Коли клієнт регулярно передає показники лічильника, йому здійснюються точні нарахування за використаний обсяг електроенергії. За відсутності актуальних даних кількість спожитих кіловат*годин розраховується за середньодобовим споживанням на основі двох фактичних показників, переданих або зафіксованих раніше», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.