Для дому
Для бізнесу

На рахунки клієнтів «Дніпровських енергетичних послуг» зараховано більше 100 млн грн, сплачених у січні за старими реквізитами

Дніпро, 15 березня 2019 року

Завершено процес перерахування помилкових сплат за електроенергію, здійснених споживачами у січні за старими реквізитами. «Дніпровські енергетичні послуги» отримали від «ДТЕК Дніпровські електромережі» та зарахували на особові рахунки клієнтів понад 100 млн грн. Перераховані суми клієнти можуть побачити в Особистому кабінеті, також вони будуть враховані у платіжках за електроенергію.

У січні деякі жителі Дніпропетровщини за звичкою сплатили рахунки за електроенергію попередньому постачальнику – компанії «ДТЕК Дніпровські електромережі», яка з 1 січня 2019 року виконує функції оператора системи розподілу. Платежі від населення за спожиту в 2019 році електроенергію приймає тільки компанія «Дніпровські енергетичні послуги», яка визначена державою єдиним постачальником універсальних послуг у Дніпрі та області.

Наразі триває перерахування коштів, що були сплачені за електроенергію за старими реквізитами у лютому.

«З боку клієнтів не потребується жодних додаткових дій, звернень на гарячу лінію чи центрів обслуговування. Перевірити стан рахунку зручніше за все в Особистому кабінеті на сайті постачальника», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.