Для дому
Для бізнесу

Особистий кабінет (для побутових клієнтів)

Шановні клієнти!

З технічних причин тимчасово обмежена можливість внесення показників лічильників та отримання інформації за розрахунками в Особистому кабінеті, за телефоном гарячої лінії та в центрах обслуговування клієнтів. Орієнтовна дата поновлення сервісів — з 4 лютого 2019 р.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Шановні клієнти, будь ласка, зверніть увагу!

Особистий кабінет компанії «Дніпровські енергетичні послуги» буде відкритий на початку лютого 2019 року.

За допомогою даного сервісу ви маєте можливість швидко та легко:

  • Передати показники лічильників
  • Сплатити онлайн, без черг та комісії
  • Проконтролювати суми нарахувань за спожиті послуги
  • Провести звіряння
  • Переглянути історію нарахувань та оплат
  • Дізнатись про чинні тарифи
  • Написати листа постачальнику послуги

Окремо наголошуємо, що розрахунки за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року, здійснюються в Особистому кабінеті ДТЕК Дніпровські електромережі https://lk.doe.com.ua/business/. За електроенергію, спожиту після 01 січня 2019 року, ви матимете можливість розрахуватися вже тут, в Особистому кабінеті компанії «Дніпровські енергетичні послуги». Логін і пароль для входу в Особистий кабінет ті ж самі, що й були раніше, в Особистому кабінеті ДТЕК Дніпровські електромережі.

Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати за спожиту електроенергію є календарний місяць (з 1 числа місяця, що минув, по 1 число поточного місяця). Саме тому важливо щомісяця знімати і повідомляти показники електролічильника станом на 1 число.

Якщо станом на 31 грудня 2018 року у вас була сформована переплата, її було повернуто шляхом перерахунку грошей компанії «Дніпровські енергетичні послуги» і зараховано на ваш особовий рахунок.

Такі зміни обумовлені тим, що в Україні стартував перший етап реформи ринку електроенергії. Відтепер енергопослуги клієнтам надають різні, незалежні одна від одної компанії, – оператор системи розподілу і компанія-постачальник.

Дніпровські енергетичні послуги є визначеним державою єдиним постачальником універсальної послуги на території м. Дніпра та Дніпропетровської області, до функцій якого належать постачання електроенергії споживачам, обслуговування клієнтів із питань нарахувань та розрахунків вартості й умов оплати, коректності розрахунків за електроенергію, надання клієнтам додаткових послуг, наприклад, з енергоефективності.

ДТЕК Дніпровські електромережі як оператор системи розподілу у м. Дніпрі та Дніпропетровській області відповідає за якість і надійність електропостачання, керує системою розподілу, експлуатує та ремонтує лінії електропередач, підстанції та інші енергооб’єкти, здійснює під’єднання і від’єднання від системи розподілу (ліній), встановлює лічильники електроенергії та фіксує їхні показники.