Для дому
Для бізнесу

Понад 20 тисяч українських родин використовують енергоефективні набори для зменшення витрат на електроенергію

Дніпро, 5 березня 2019 року

Понад 20 тисяч українських родин заощаджують витрати на електроенергію за допомогою першого в Україні енергоефективного набору Розумний WATT. Близько третини усіх користувачів наборів – жителі Дніпропетровщини.

Набори Розумний WATT дозволяють зменшити до 50% сімейних витрат на електроенергію. До набору входить двозонний лічильник з послугою швидкого встановлення «під ключ». Такий лічильник дозволяє сплачувати в 2 рази менше за електроенергію, що споживається з 23:00 до 7:00. Крім того, набір включає енергоефективні LED-лампи та смарт-розетку з таймером, що автоматично вмикає/вимикає у визначений час енергоємні прилади – бойлери, електрообігрівачі, пральні машини.

Вартість наборів починається з 2399 грн. Окупитися вони можуть вже протягом декількох місяців. Приблизну економію від використання набору кожен може розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора енергоефективності на сайті ДТЕК ЕСКО https://dtek-esco.com/calc.

«Одне із завдань сучасного постачальника електроенергії, що турбується про комфорт своїх клієнтів – впровадження енергоефективних сервісів та послуг. Тому наша компанія окрім постачання електроенергії безкоштовно консультує клієнтів з питань раціонального використання електроенергії та пропонує енергоефективні набори у центрах обслуговування», – сказав Юрій Федько, директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги».

Кожен споживач може самостійно сформувати свою конфігурацію набору Розумний WATT та замовити його на сайті https://dtek-esco.com/ або в одному з центрів обслуговування. Також набір можна придбати у кредит від банку ПУМБ.