Для дому
Для бізнесу

Розумний WATT – найбільш вигідна сімейна інвестиція

У літню спеку жителі Дніпропетровщини починають шукати способи не тільки як охолодити помешкання, а й як зменшити рахунки за електроенергію. Після вмикання кондиціонерів дехто вже відчув їх «ефект» у платіжках за світло. Інші, навпаки, почали готуватися до сезону холодів, коли знову доведеться діставати обігрівачі, що намотують додаткові кіловат-години.

Про свій спосіб заощаджувати при сплаті за електроенергію розказала мешканка Дніпра Олена Завгородня.  «Разом із чоловіком та двома синами у місяць у середньому споживаємо приблизно 400 кВт∙годин. Більше за все «тягне» бойлер. І якби не намагалися економити, все одно набігало більше 600 грн», – ділиться жінка. Ситуація почала змінюватися, коли чоловік Олени у лютому придбав у центрі обслуговування «Дніпровських енергетичних послуг» енергоефективний набір Розумний WATT. Після його встановлення вже наступна платіжка за електроенергію здивувала родину.

Вночі дешевше 

Головний елемент набору – двозонний лічильник. Він окремо рахує скільки електроенергії використовується вдень, а скільки вночі. Саме з 23:00 до 7:00 діє «нічний тариф», що вдвічі дешевший. Якщо вдень кіловат∙година коштує 0,9 грн, то вночі 0,45 грн. Те ж саме стосується її вартості при споживанні більше 100 кВт∙год на місяць: вдень 1,68 грн – вночі 0,84 грн. 

Жінка зізнається, що переходити на «нічне життя», аби користуватися електроприладами після 23:00, у плани родини не входило. Тому побутові звички змінювали поступово. Для початку вмикали на ніч бойлер. Потім прилаштувалися запускати перед сном хлібопіч та мультиварку. А з початком спеки користуються кондиціонером у нічний час. Олена розповідає, що змістити енергоспоживання на період, коли діє нічний тариф, допомогла розумна розетка з таймером.

«Ще одна причина, чому ми зупинили вибір на наборі Розумний WATT, – у його складі є спеціальна розетка. З її допомогою ми налаштовуємо роботу приладів на конкретний період ввечері чи вранці», – каже Олена.

Економія має бути економною

Важливим кроком до зменшення витрат на електроенергію у сім’ї Завгородніх стала заміна старих ламп розжарювання на сучасні LED-лампочки з набору Розумний WATT.

«Ми на власному прикладі переконалися, щоб економити на електроенергії, має бути комплексний підхід. Двозонний лічильник, смарт-розетка, LED-лампочки, зміна побутових звичок – усе це дає позитивний ефект у поєднанні одне із одним. І мова йде не про те, як менше споживати, а про те, як менше сплачувати», – ділиться жінка. А ще додає, що, як і більшість сучасних родин, вони не мали часу самостійно займатися усіма питаннями, що пов’язані зі зміною
лічильника в оселі. Тому після придбання набору зітхнули з полегшенням, коли усі формальності «Дніпровські енергетичні послуги» взяли на себе.

«Ми отримали набір, у погоджений день прийшов електромонтер. Він встановив лічильник, пломбу та оформив акт прийняття на облік. Мій чоловік каже, якщо б ми просто окремо придбали лічильник у господарському магазині, то довелося б ще витратити чимало часу на його перевірку, параметризацію та оформлення», – каже Олена.

Переваги очевидні

У родині Завгородніх Розумний WATT довів свою ефективність вже у перший місяць. Подружжя підрахувало, що вони почали сплачувати за світло у середньому на 30% менше. Якщо раніше сума у платіжці сягала понад 600 грн, то зараз вона коливається у межах 400-500 грн. Кажуть, що очікують ще більшу економію восени-взимку і називають Розумний WATT найбільш вигідною сімейною інвестицією.

У «Дніпровських енергетичних послугах» підтверджують, останнім часом жителі Дніпропетровщини почали більше цікавитися способами розумної економії електроенергії. 

«Часто до наших центрів обслуговування споживачі приходять вдруге чи втретє, аби придбати енергоефективний набір своїм батькам або, наприклад, на подарунок друзям. Сьогодні, щоб заощаджувати при сплаті рахунків, родині не обов’язково обмежувати себе у комфорті. Є більш сучасні, зручні та доступні рішення», – сказав директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги» Юрій Федько.

Щоб отримати безкоштовну консультацію та придбати набір Розумний ВАТТ, жителі вже сьогодні можуть звернутися до найближчого центру обслуговування «Дніпровських енергетичних послуг».

Вони є в усіх районах області, а повний перелік з адресами розміщений на сайті dnep.com.ua.

Також отримати консультацію з використання набору можна дистанційно: за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770-11-55, через Особистий кабінет чи сторінку «Дніпровських енергетичних послуг» у Facebook.