Для дому
Для бізнесу

Штаб національного захисту Дніпропетровської області заборгував за електроенергію понад 250 тис.грн.

Дніпро, 31 травня 2019 року

У зв’язку із накопиченням заборгованості за електроенергію постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» направив звернення оператору системи розподілу на відключення об’єкта, що заплановане 3 червня.

На території об’єкту знаходяться приміщення батальйону «Дніпро», у тому числі штаб та казарми. З початку 2019 року Штаб національного захисту накопичував заборгованість за електроенергію, яка наразі досягла більше чверті мільйона гривень. При цьому, щомісячно об’єкт споживає у середньому 35 тис кВт*год, а протягом січня-травня не було здійснено жодної оплати на рахунки електропостачальника.

У зв’язку з цим, 13 травня Штабу національного захисту було надіслано повідомлення про необхідність терміново виконати фінансові зобов’язання для уникнення відключення електроенергії. Проте жодних платежів до електропостачальника за цей час не надходило.

Це є підставою для оператора системи розподілу виконати заявку електропостачальника та 3 червня припинити електропостачання Громадському формуванню з охорони громадського порядку «Штаб національного захисту Дніпропетровської області».

«Дніпровські енергетичні послуги» у черговий раз закликають усіх споживачів дотримуватися платіжної дисципліни, адже це є важливою умовою стабільного електропостачання в умовах нового ринку.