Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для побутових клієнтів)

Побутові споживачі мають право обрати електропостачальника чи просто приєднатися до договору постачальника універсальної послуги. Тарифи постачальника універсальної послуги затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Електропостачальник ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» постачає електроенергію, в тому числі, як постачальник універсальної послуги.

Побутові споживачі електричної енергії на території міста Дніпро і Дніпропетровської області разом із платіжками отримали й заяви-приєднання до договору про постачання.

Для приєднання до публічних договорів про надання послуг з розподілу та постачання електроенергії побутовим клієнтам достатньо просто у звичному режимі продовжити споживати електроенергію та сплачувати рахунки за спожиту електроенергію. Заяви-приєднання про укладення договорів не обов’язково підписувати і відправляти за вказаною адресою. Також не треба окремо телефонувати до контакт-центрів або займати черги в центрах обслуговування, щоб стати клієнтом ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги».

До уваги нових споживачів! Укладення договору відбувається шляхом приєднання споживача до договору про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції. Для цього споживачу необхідно подати постачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими Правилами роздрібного ринку електричної енергії.

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для побутових клієнтів:

Згідно з розділом 9 ПРРЕЕ, споживач має право достроково змінити постачальника, без сплати штрафних санкцій, у разі повідомлення діючого постачальника про свій намір не менше ніж за 21 день до закінчення розрахункового періоду, вказавши дату або період зміни, в які буде відбуватись така зміна.