Для дому
Для бізнесу

Жителі Дніпра можуть отримати безкоштовну консультацію з економії витрат на електроенергію під час шопінгу

У дніпровському ТРЦ «Караван» розпочав роботу пункт безкоштовних консультацій з економії витрат на електроенергію. Тепер жителі міста можуть у зручний спосіб отримати поради від «Дніпровських енергетичних послуг» щодо зменшення витрат на електроенергію вдома удвічі, а також замовити енергоефективний набір з двозонним лічильником зі знижкою -10%

Пункт консультацій знаходиться на першому поверсі ТРЦ «Караван» (вул. Нижньодніпровська,17) навпроти гіпермаркету «Ашан» та працює щодня з 11:00 до 20:00. Бажаючі заощаджувати при сплаті рахунків за електроенергію можуть придбати стартовий пакет у вигляді компактної скретч-карти з кодом, що дає право на отримання та встановлення набору Розумний WATT. До кінця квітня на придбання набору діє знижка -10%. 

«Один із пріоритетних напрямків роботи постачальника електроенергії – впровадження енергоефективних сервісів. Ми намагаємося бути ближчими до наших клієнтів та дбаємо, щоб вони могли отримати такі послуги у найбільш зручний спосіб. Тому тепер придбати набір Розумний WATT можна не лише у наших центрах обслуговування, на сайті ДТЕК ЕСКО, а й навіть у торгівельному центрі під час шопінгу», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.  

Набори Розумний WATT дозволяють зменшити до 50% сімейних витрат на електроенергію. До набору входить двозонний лічильник з послугою швидкого встановлення «під ключ». Такий лічильник дозволяє сплачувати в 2 рази менше за електроенергію, що споживається з 23:00 до 7:00. Крім того, набір включає енергоефективні LED-лампи та смарт-розетку з таймером, що автоматично вмикає/вимикає у визначений час енергоємні прилади – бойлери, електрообігрівачі, пральні машини.